Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılından bu yana enjeksiyon teknolojisi ile ÖNDER AYAKKABI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak faaliyet gösteren firmamız, uzun yıllar çalışarak deneyim kazanmış eğitimli ve uzman kadrosu ile dünyadaki yenilikleri yakından takip eden, üretiminde kaliteyi ve teknolojiyi adapte edebilmiş bir firmadır.

İstanbul Yenibosna'da bulunan tesisimiz, tamamını kendi ürettiği mamullerin direk olarak satısını, profesyonel satış ekibiyle gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve çok çeşitli ürünlerle, sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan şirketimiz sektörde öncü firmalardandır.

Firmamızın ana hedefi ekolojik, teknolojik gelişimlere uygun  ve  günün modasını yansıtan  ürünlerle müşteri beklenti ve taleplerinin en kısa sürede sağlamaktır.

Firmamız, dış ticaret alanında deneyimli kadrosu ile ihracat açılımlarını hızlandırmakta ve hedef pazarlarda düzenlenen fuarlara etkin katılım sağlanarak, verimli iş bağlantılarını gerçekleştirmektedir.

Önder Ayakkabı San. Tic. Ltd. Şti., esse markası ile uluslararası standartlara ve müşteri taleplerine en uygun ürünü sunabilmek amacıyla, üretimin her aşamasında kalite sistemlerini uygulanmaktadır.